Açılış Organizasyonları

Açılış Organizasyonları

Çeşme Açılış Organizasyonları


Mağaza Açılışları

Açılış Organizasyonu  Çeşme  Dükkan Açılışı, Mağaza Açılış Organizasyonu Ve İşyeri Açılışlarında Çeşme Organizasyon Açılış Ekibinden Faydalanabilirsiniz. Açılış Organizasyonlarında müşterilerinizin İlgisini dükkanınıza çekiyoruz.

Açılış Programlarınızı Coşkulu, Renkli Ve Muhteşem Bir Şekilde Yapıyoruz. Dükkan Açılış Organizasyonu, Mağaza Açılış Organizasyonu Ve İşyeri Açılışı Fiyatları İçin Bizi Arayıp bilgi Alabilirsiniz.

En İyi Dükkan Açılış Organizasyonlarında Neler Yapıyoruz ?

Açılış Organizasyonlarında Süsleme Olarak Balon Süsleme, Zincir Balon, Papatya Balon Süsleme, Bayrak Süsleme Yapıyoruz. Dükkanın Önünde Ses Tesisatı Kurulumu Yapıyoruz. Ayrıca Palyaço Kiralama, Şişme Palyaço İle Dükkana Bütün İlgiyi Çekiyoruz. Kokteyl Masaları Ve Üstünde İkramlıklar Koyuyoruz. Günümüzün güncel müziklerini anonslarla birleştirerek Açılışa Muhteşem Bir Coşku Katıyoruz.

Açılış Organizasyonlarında Size sağladığımız Hizmetler;

 1. Palyaço Kiralama Hizmeti
 2. Palyaçonun Broşür Dağıtımı
 3. Balonlarla Mağazanızın Süslenmesi
 4. Papatya Balon Süsleme
 5. Bayraklarla Süsleme
 6. Zincir Balon Süslemesi
 7. Ses Sistemi Kurulumu
 8. Hostes Temini
 9. Anons Yapılması
 10. Kurdele, Makas, Tepsi
 11. Kolonya Ve Lokum İkramı
 12. Kokteyl Masası Süslenmiş

Açılış Organizasyonunda Kokteyl Masası Kiralama Yapabilirsiniz.

Dükkan Açılış Organizasyonları Tüm Çeşme Ve çevresinde Sizlere Hizmet Veriyor. Açılış Organizasyonu Adına İhtiyaç Duyduğunuz Çeşme Açılış Organizasyon Firmamız Tarafından Karşılanıyor. İyi Planlanmış Bir Açılış Organizasyonu Sizin Ve dükkanınızın Kalitesini Ortaya Koyar. Yıllarca Sürecek Bereketli İşlerin Başlangıcı Olacaktır.

Dükkan Açılış Organizasyonu Ve Mağaza Açılış Organizasyonlarında Sizlerin Ve Müşterilerinizin Unutamayacağı Açılış Organizasyonları Gerçekleştirmekteyiz. Çeşme Organizasyon Marka Ve Tecrübesiyle Sizde Açılış Organizasyonlarınızı Şansa Bırakmayın. Siz İsteyin Biz Tasarlayalım Ve Muhteşem Bir Açılış Organizasyonu Gerçekleştirelim.

Dükkan Ve İşyeri Açılış Organizasyonları Tüm Çeşme'da.

İşyeri, mağaza Açılış ya da dükkan açılışlarında en fazla önemli olan şeylerin başında, gelecek olan misafirlerin hem en iyi şekilde ağırlanması hem de dikkatlerini başarılı bir şekilde üzerine çekmek gelmekte. Bunu bilen mağaza ve iş yeri sahipleri de artık açılış organizasyonu konusuna daha öncesinde olmadığı kadar fazla özen gösteriyorlar. Açılış Organizasyonlarında Gelip Dükkanınıza Bakıp İhtiyaç Duyacağınız Tüm Planlamayı Ve Düzenlemeyi Yapıp Ona Göre Çalışma Yapıyoruz.

 

 

 

 


Açılış Organizasyonları Açılış Organizasyonları Açılış Organizasyonları Açılış Organizasyonları Açılış Organizasyonları Açılış Organizasyonları Açılış Organizasyonları Açılış Organizasyonları

Çeşme Organizasyon & Açılış Organizasyonları


ŞUBE-1

Adres: Hacı İsa Mah. Bülent Baratalı Caddesi No:80/C Urla-İZMİR
İletişim:
Müşteri Hizmetleri:

ŞUBE-2

Adres: 16 Eylül Mahallesi 3007 sokak 2/5 Çeşme Sanat Merkezi Çeşme / İZMİR
İletişim: 0530 687 17 07
Müşteri Hizmetleri: 0850 811 35 85

ŞUBE-3

Adres: Çolak İbrahim Bey Mahallesi Fabrika Caddesi No:60 Seferihisar / İZMİR
İletişim: 0530 687 17 07
Müşteri Hizmetleri: 0850 811 35 85

© Copyright 2017 Tolga Kara Organizasyon - web tasarım,web yazılım,urla,izmir,seo optimizasyon