Şemsiye Kiralama

Şemsiye Kiralama

Şemsiye Kiralama


Yaz günlerinde güneş sıkıntısı herkesin sorunudur. Çeşme şemsiye kiralama firmamız ile şemsiye kiralamayla organizasyonunuzda sorunsuz hizmet sunmaktayız. Bahçe içinde olacak etkinliklerde büyük ya da küçük şemsiye tercihlerini seçebilirsiniz. Misafirlerinizin organizasyondan hoşnut ayrılması organizasyonu düzenleyen için önemlidir. Sıcak havalarda organizasyonların olmazsa olmazı şemsiye önemli ekipmanlarından biridir.  Şemsiye kiralama hizmetimiz sayesinde kaliteli organizasyonların sahibi haline gelebilirsiniz. Şemsiye kiralama sayesinde yağmurlu günlerden organizasyonunuzun tadını korursunuz. Etkinliğinizi iptal etmek yerine kiraladığınız şemsiyeler ile organizasyonunuza devam edebilirsiniz. Özel günleriniz için önemsiz görülebilen şemsiye önemli bir dekoratif bir gereçtir. Güneş ışığına maruz kalmak istemeyen konuklarınız olabilir. Çeşme şemsiye, gölgelik, tente, çardak kiralama firmamız sizlere  güvenli bir şemsiye kiralamayla buna çözüm oluyor. Sağlamlılığı ve kalitesiyle güvenli şekilde şemsiyelerinizi kiralayabilirsiniz. Hemen ulaşmak isterseniz arayıp ya da Whatsapptan ulaşabilirsiniz. Şemsiye kiralama hizmeti ile siz değerli müşterilerimize güvenli ve hızlı sevkiyatı imkanı da sağlıyoruz. Güneş ışınlarını engelleyen şemsiyelerimiz sayesinde size en iyi hizmet kalitesini sunuyoruz. Şemsiye kiralama hizmeti sağlarken müşteri memnuniyeti ve işe saygı kuralını esas alarak hizmet vermekteyiz. Çeşme organizasyon sizin organizasyonlarınızda yol arkadaşınız olmak için sizi hazır bekliyor.

Kiralık Şemsiye Hizmetine İhtiyaç Duyduğumuz Zamanlar

Ülkemizde yaz yaz ve kış aylarında mevsim gözetmeden her durumda nişan düğün bayi toplantısı site Yönetim toplantısı gibi faaliyetler ve organizasyonlar yapmak durumunda kalmakta ve her mevsim ihtiyacımız olan yazın güneşin yakıcı yönüne kışın yağmurlu havalara maruz kalmaktan bizi kurtaran tek ürün kiralık şemsiye hizmetleridir. Bilhassa son dönemde yaşanılan virüs ve kapanmalar nedeniyle organizasyon ve etkinliklerin birçoğu açık havada yapılmak zorunda olmaktadır. Açık havalarda güneşten veya yağmurdan korunmak adına şemsiye kiralama hizmetini gerektirmektedir. Evimizin bahçesinde yılda bir ya da en fazla iki defa yapılması planlanan nişan kına veya kız isteme gibi veya Allah korusun Allah gecinden versin Bir taziye gibi organizasyonlarınız için şemsiye satın almak çok daha mantıklı bir alışveriş olmayacaktır. Bunun dışında fuar alanlarında kullanılmak üzere süreklilik arz etmeyen fuarlar için yine birbirinden farklı ölçülerde şemsiye satın almak ve bu satın alınan ürünlerin bakımlarıyla yenilenmeleri için Extra Extra masraf etmek yine çok mantıklı bir alışveriş olmayacaktır her iki planda da bu satın almalar organizasyonlarınızın sıklıkla düzenlemeleri nedeniyle gereksiz Ve fazladan harcamalar olarak eksi yönde bütçemize yansıyacaktır. Zaten bu nedenle kiralık şemsiye sektörü diye bir iç alana kurulmuş ve her sene yenilenen değişen ürünleri ile sizlere yeni aldığınız şemsiyeler tadında hizmet veren bir piyasa oluşmuştur. Sonuç olarak genellikle kiralık Şemsiye hizmetine ihtiyaç duyduğumuz zamanlar aslında dış mekânlarda yapmamız gereken etkinlik planlarımızdır. İyisi mi satın alıp eskiteceğiniz ürünler yerine siz bu ürünleri kiralamayı ve yeni ürünlerin tadını çıkarmayı deneyin. Çeşme şemsiye kiralama firmamız sizler için sizin ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünlerin satın almasını ve yine bu ürünlerin yenilenip size kiralanmasını sağlamaktadır. Sizler yine her ne olursa olsun etkinlikler için kullanacağınız ürünleri büyük masraflar yaparak satın alıp tekrar büyük masraflar yaparak yenilemek tamir etmek yerine Çeşme şemsiye kiralama firmamızdan kiralayabilir ve yenilenmiş sıfır ürünleri kullanabilirsiniz.

 

Etkinlik Sahasına Uygun Şemsiye Araştırması

Açık hava organizasyonlarında oturma düzenine göre veya bistro vaziyette ayakta yapılacak kokteyller de duruş bulunuş düzenine göre farklı ölçülerde şemsiye ihtiyaçlarımız hasıl olmaktadır. Dolayısıyla birbirinden farklı çeşitlerde ve yine birbirinden farklı ölçülere sahip yeni görünümlü yıpranmamış özel şemsiyelere ihtiyaç duymamız adına birtakım firma arayışlarına girmekteyiz. Bu araştırmaları hem uygun fiyatlı hem de kullanımı yapılacak etkinlik sahasına uygun ölçülerde yuvarlak veya kare şemsiyelere ulaşabilmek adına yapmaktayız. Genellikle yapılacak olan her etkinlik için birbirinden çok özel şemsiyelere ihtiyaç duyarız. Bu çeşitliliği bünyesinde barındırması gereken şemsiye kiralama firması eğer bu başarı noktasında ulaşırsa size en çeşitli kiralık şemsiye hizmetini sağlayacaktır. Bu şirketleri bulmak maalesef günümüz ekonomik şartlarında bir hayli zor olmaktadır. Organizasyon sektörü içerisindeki birçok küçük çaplı firma iş yapabilmek ayakta kalabilmek uğuruna birçok farklı ürün kiralama hizmetlerini bünyesine almaya çalışmaktadır. Bu nedenle birçok ürün kiralaması yapılmadığından ellerinde atıl kalmakta ve yenilenmemeleri sebebiyle dolayısıyla eskimeye yüz tutmaktadırlar. Sizlerde bu araştırmaları yaparken birçok kez bu tarz firmalarla karşılaşa bileceksiniz. Size bu konudaki tavsiyem şemsiye kiralama şirketlerinden güncel fotoğraflar ve videolar talep etmeniz olacaktır. Çünkü aklınızdaki o özel yeni görünümlü şemsiyeyi organizasyon alanında beklerken kötü ve eski geldiğinde lekeli ürünler geldiğinde ürünleri kur durmayıp geri göndermenin sizin için artı olarak hiç bir faydası olmayacak ve en büyük zarar yine size çıkacaktır. Tavsiye niteliğindeki önerimiz şudur ki elinde en çok şemsiye çeşidi olan firmaları tercih etmelisiniz ve bu firmalardan güncel görsel video talep etmelisiniz. Özellikle bol bol referanslara sahip olan çeşme şemsiye kiralama adlı kiralık şemsiye firmamız sizler için en temiz ve en yeni ürünleri kapınıza kadar getirmekte ve size bu güveni sağlamaktadır.

Kiralık Şemsiye Kurulum ve Söküm İşlemleri

Ürün adından da belli olduğu üzere kiralık yani geçici bir süre kullanıp tekrar geri alınmak üzere uygulanan bir hizmet biçimi olduğu için zemine montelenme formatında etkinlik alanına zarar verecek işlemler kiralık şemsiye kurulumunda uygulanmamalıdır. Bunun yerine daha seyyar veya daha portatif kendi içinde monte edilip hazır bir şekilde kurulabilen şemsiyeler tercih edilmelidir. Fazlasıyla rüzgâr alan ve fırtına riski olan bölgeler için muhakkak ağır mermer ayaklığı şemsiyeler kullanılmalı ve bu ürünler tercih edilmelidir. Mermer ayaklığı ağır şemsiyeler tercih edilmediği takdirde veya uygulama yapılacak etkinlik alanının montaj için uygun toprak zemin olduğu, bahçe olduğu göz önünde bulundurulduğunda mermer ayaklı ağır şemsiyelere ihtiyaç olmasa da toprağa monte edilebilecek ayaklara sahip şemsiyeler kullanılarak rüzgâr ve fırtına riski ortadan kaldırılmalıdır. Monte edilen şemsiye dedin hizmet süre dedi bittiğinde geri teslim işlemi yapılırken son derece titiz bir şekilde söküm yapılmalı ve şemsiyelerin mermerleri ağırlığı sebebiyle gayet dikkatli ve etkinlik alanına zarar vermeden taşınmalıdır. Çünkü mermerlerin sağa sola çarpması veya bir takım noktalara zarar vermesi sonucunda bunun bir geri dönüşü olmayacaktır. Bunun da sebebi organizasyon sektöründeki çoğu firmanın elemanlarının yaptığı çalışmalarda ürünlerin sigortalanması ve taşınan ürünlerin Esra mı verdiği zararı firmaların karşılayan mamasından kaynaklanmaktadır. Özellikle şemsiye kiralama şirketinin çalışanlarının eğitimli personelleri oluşması güvenliğiniz için ve etkinlik alanlarımızın güvenliği için hayati önem taşımaktadır buna göre şekil araştırması yapıp buna göre tercihlerinizi oluşturmalısınız.

Kiralık Şemsiye Fiyatları

Bu sektördeki fiyat skalası kullanılacak olan ürünlerin ölçülerine renklerine yenimi eskimi oluşuna göre kendi içinde değişmektedir. Aslında şemsiye ölçüleri yükseldikçe fiyatlarda bu ölçüye oran ile yükselir. Ama bunun dışında da fiyatları düşüren ve yükselten bir takım etkenler vardır. Örneğin 2 şemsiye ile 25 şemsiyenin kiralama fiyatı aynı olamaz burada sürüm farkı ve toptan fiyatlar faktörü göz önünde bulundurularak daha uygun fiyatlar gözetilmelidir. Veyahut Çeşme merkezi Alaçatı, Şifne, Çiftllikköy gibi nakliye yerlerine göre nakliye fiyatları değişmektedir. Şemsiyelerin mermerli oluşundan her şemsiye 150 kilogramağırlığa sahiptir örneğin 10 adet şemsiye sipariş ettiğimizde aslında biz 1,5 ton mermer sipariş etmiş oluruz. Nakliye yapacak olan kamyonun ebatları da bu ağırlıklara göre değişir ve buna göre de nakliye ücreti yükselir veya düşer. Bunun dışında daha önce de belirttiğim gibi İstanbul merkezi ilçelerin nakliye fiyatları ile İstanbul çevresi ilçelerin nakliye fiyatları birbirinden çok farklı olacaktır. Kullanılacak olan Şemsiye hizmetlerinin kiralama süresi maksimum 24 saattir yani bir sabah 9 da bırakılan şemsiye ertesi sabah yine sabah 9 da geri teslim alınmaktadır. Kurumsal çalışmalarda gün adedi arttıkça ve şemsiye adedi de arttıkça fiyatlar aşağı yönde düşmektedir. Fakat her halükarda Günlük çalışma da olsa haftalık çalışma da olsa kiralaması yapılan ürünlerin ücreti teslimatta peşin olarak alınmaktadır. Bugün dükkan veya ev kiralar gibi peşin kirası ödenen ürünler gibi yine şemsiyelerin de kiralamalarında ücretler peşin ödenmektedir. Sizlere karşı uzun yıllardır her kolaylığı ve cazip fiyatları düşünen ve buna göre ürün alımları yapan çeşme şemsiye kiralama firmanız günün her saati bir yılın her ayı sizlerin emrinde ve ihtiyaçlarınıza cevap verebilmektedir.

 


Şemsiye Kiralama Şemsiye Kiralama Şemsiye Kiralama

Diğer Hizmetlerimiz & Şemsiye Kiralama


ŞUBE-1

Adres: Hacı İsa Mah. Bülent Baratalı Caddesi No:80/C Urla-İZMİR
İletişim:
Müşteri Hizmetleri:

ŞUBE-2

Adres: 16 Eylül Mahallesi 3007 sokak 2/5 Çeşme Sanat Merkezi Çeşme / İZMİR
İletişim: 0530 687 17 07
Müşteri Hizmetleri: 0850 811 35 85

ŞUBE-3

Adres: Çolak İbrahim Bey Mahallesi Fabrika Caddesi No:60 Seferihisar / İZMİR
İletişim: 0530 687 17 07
Müşteri Hizmetleri: 0850 811 35 85

© Copyright 2017 Tolga Kara Organizasyon - web tasarım,web yazılım,urla,izmir,seo optimizasyon