Masa ve Sandalye Kiralama

Masa ve Sandalye Kiralama

Çeşme Masa ve Sandalye Kiralama


Masa örtüsü tercihleri ve masa üstü süsleme alternatiflerimiz hakkında lütfen bilgi alın. Hizmetlerimiz arasında Çeşme sandalye kiralama, Çeşme plastik sandalye kiralama, Çeşme lake sandalye kiralama, Çeşme masa kiralama, Çeşme yuvarlak masa kiralama, Çeşme dikdörtgen masa kiralama, Çeşme kokteyl masası kiralama, Çeşme bistro masa kiralama da vardır. Çeşme organizasyon sizin bütün Çeşme sandalye kiralama, Çeşme masa kiralama hizmetlerinizi karşılamaktadır. Bütün Çeşme sandalye, Çeşme masa kiralama işleriniz için bize ulaşın. Çeşme sandalye kiralamada adeti siz belirleyin. Çeşme'nın sandalye kiralama ve masa kiralamadaki tek adresi Çeşme masa ve sandalye kiralama. 

Herhangi bir organizasyonunuzda açılış, düğün, nişan, toplantı ya da mezuniyet gibi davetlerde,  masa ve sandalye kiralama ihtiyacı duyabilirsiniz.

Sizlere  etkinliklerinizde kullanmanız için masa sandalye kiralama hususunda yaratıcı, pratik ve ekonomik çözümler sunuyoruz.  Masa ve sandalye kiralama çeşitlerimiz: 

  • Sandalye kiralama: Beyaz ( lake ) katlanır sandalye, ahşap katlanır sandalye, napolyon sandalye, tiffany sandalye, pleksi sandalye, tonet sandalye, hazeran sandalye, Kokteyl masa taburesi, çocuk sandalyesi.
  • Masa kiralama: Yuvarlak 10 kişilik 180 cm çapında banket masalar, 120x70 cm ölçülerinde dikdörtgen masalar, 180x90 cm ölçülerinde dikdörtgen masalar, masif ( ahşap ) masa, lake masa, kokteyl masası, sehpalar, davos koltuk, loca takımları
  • Yuvarlak&Banket masa kiralama: 10 Kişilik ahşap yuvarlak yemek masalarıdır. Etkinlik alanında uygun yerlere kurulur ve beyaz saten örtü ile giydirilir.
  • 4 Kişilik-6 kişilik dikdörtgen masa kiralama: 70x120 ve 80x140 cm ölçülerinde, 4 ve 6 kişilik dikdörtgen masalarıdır. Etkinlik alanına kurulup isteğiniz doğrultusunda örtüler ile süslenir.
  • Nikah masası kiralama: Düğün organizasyonlarında, nikahın kıyılması ve gelin damadın oturma masası olarak kullanması için temin edilir. Deri veya lake taşlı nikah masası, yüksek gelin damat sandalyeleri, nikah memuru ve şahitler için oturma grupları ve masa çiçeğinden oluşur.
  • Kokteyl masası kiralama: Kokteyl masaları kokteyl organizasyonları için şirketimiz tarafından temin edilirKokteyl masaları, bir diğer adıyla bistro masalar 110 cm yüksekliğinde, yuvarlak bar masalarıdır. Beyaz masa örtüleri ile giydirilir ve alt kısımdan tül fiyonkla bağlanarak süslenir.
  • Servis masası kiralama: Catering (yemek) servis hizmetleri için skörtlerle giydirilmiş servis masaları.

Masa sandalye kiralama fiyatlarına nakliye ve hammaliye gibi  dahil değildir. Nakliye ve hammaliye nakledileceği yere ve masa sandalye adedine göre değişir. Detaylı bilgi ve masa sandalye kiralama fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

 İletişim : 0530 687 17 07

 

 

16 Eylül Mahallesi sandalye masa kiralama, Alaçatı Mahallesi sandalye masa kiralama, Altınkum Mahallesi sandalye masa kiralama, Altınyunus Mahallesi sandalye masa kiralama, Ardıç Mahallesi sandalye masa kiralama, Boyalık Mahallesi sandalye masa kiralama, Celal Bayar Mahallesi sandalye masa kiralama, Cumhuriyet Mahallesi sandalye masa kiralama, Çakabey Mahallesi sandalye masa kiralama, Çiftlik Mahallesi sandalye masa kiralama, Dalyan Mahallesi sandalye masa kiralama, Fahrettinpaşa Mahallesi sandalye masa kiralama, Germiyan Mahallesi sandalye masa kiralama, Ildır Mahallesi sandalye masa kiralama, Ilıca Mahallesi sandalye masa kiralama, İsmet İnönü Mahallesi sandalye masa kiralama, Karaköy Mahallesi sandalye masa kiralama, Musalla Mahallesi sandalye masa kiralama, Ovacık Mahallesi sandalye masa kiralama, Reisdere Mahallesi sandalye masa kiralama, Sakarya Mahallesi sandalye masa kiralama, Şehit Mehmet Mahallesi sandalye masa kiralama, Şifne Mahallesi sandalye masa kiralama, Üniversite Mahallesi sandalye masa kiralama, Yalı Mahallesi sandalye masa kiralama

 


Masa ve Sandalye Kiralama Masa ve Sandalye Kiralama Masa ve Sandalye Kiralama Masa ve Sandalye Kiralama Masa ve Sandalye Kiralama Masa ve Sandalye Kiralama Masa ve Sandalye Kiralama Masa ve Sandalye Kiralama Masa ve Sandalye Kiralama Masa ve Sandalye Kiralama Masa ve Sandalye Kiralama Masa ve Sandalye Kiralama Masa ve Sandalye Kiralama Masa ve Sandalye Kiralama Masa ve Sandalye Kiralama Masa ve Sandalye Kiralama Masa ve Sandalye Kiralama Masa ve Sandalye Kiralama Masa ve Sandalye Kiralama Masa ve Sandalye Kiralama

Diğer Hizmetlerimiz & Masa ve Sandalye Kiralama


ŞUBE-1

Adres: Hacı İsa Mah. Bülent Baratalı Caddesi No:80/C Urla-İZMİR
İletişim:
Müşteri Hizmetleri:

ŞUBE-2

Adres: 16 Eylül Mahallesi 3007 sokak 2/5 Çeşme Sanat Merkezi Çeşme / İZMİR
İletişim: 0530 687 17 07
Müşteri Hizmetleri: 0850 811 35 85

ŞUBE-3

Adres: Çolak İbrahim Bey Mahallesi Fabrika Caddesi No:60 Seferihisar / İZMİR
İletişim: 0530 687 17 07
Müşteri Hizmetleri: 0850 811 35 85

© Copyright 2017 Tolga Kara Organizasyon - web tasarım,web yazılım,urla,izmir,seo optimizasyon